Ungdom 2018-04-20T10:52:38+00:00

Ungdom

U10 Drenge

Klubsamarbejde mellem NAB/NFB/EB

Lars Krogsbæk Hansen (NAB)

Johnny Foss (NAB)

Anja Gliese (EB)

Tlf.: 27895685
Mail: gliese85@gmail.com

Mandag 17:00 – 18:30

Torsdag  17:00 – 18:30

Begge dage trænes der i NAB

U6-U8 Drenge/Piger

Jim Høj

Tlf.: 40100724
Mail: jim@dan-projekt.dk

Christian Wriedt

Tlf.: 20267151
Mail: cm_wriedt@yahoo.dk

Tirsdag  17:00 – 18:00

U11-U12 Drenge

Klubsamarbejde mellem NAB/NFB/EB

Johnny Hannemann (NAB)

Tlf.: 27570942
Mail: emilie1005@hotmail.com

Claus Nørgaard (NAB)

Tlf.: 24698707
Mail: claus@gaabense.dk

Ronni Jensen (NAB)

Tlf.: 21679143
Mail: rosus294@gmail.com

Line Dissing (EB Kontakt)

Tlf.: 21326020
Mail: tanninggaard@gmail.com

Mandag 17:00 – 18:30

Torsdag  17:00 – 18:30

Begge dage trænes der i NAB

U9-U11 Piger

Jørgen Herman

Tlf.: 20836647
Mail: jorgen-herman@godmail.dk

Mandag  16:30 – 17:30

Onsdag  16:30 – 17:30

U13-U14 Drenge

Klubsamarbejde mellem NAB/NFB/EB

Niels Hansen (NAB)

Tlf.: 22707910
Mail: han@ao.dk

Finn Lundgaard (NFB)

Tlf.: 61187124
Mail: f-lundgaard@live.dk

Tim Manniche (EB Kontakt)

Tlf.: 50574863
Mail:timmanniche@icloud.com

Tirsdag 17:00 – 18:30

Torsdag  17:00 – 18:30

Tirsdag trænes der i NFB og torsdag trænes der i NAB

U15 Piger

Klubsamarbejde mellem NAB/NFB/EB

Signe Langballe (EB)

Tlf.: 40616337
Mail: ms.langballe@sol.dk

Morten Hvid (NFB)

Tlf.: 20919748
Mail: morten.hvid@live.dk

Morten Fogtmann (NAB)

Tlf.: 42495918
Mail: morten@nanet.dk

Martin Dissing (EB)

Tlf.: 24253565
Mail: tanninggaard@gmail.com

Mandag 16:45 – 18:15

Onsdag 16:45 – 18:15

Mandag trænes der i NFB og onsdag trænes der i NAB

U15 Drenge

Sten Wagner

Tlf.: 28996369
Mail: mariaogsten@hotmail.com

Tim Manniche

Tlf.: 50574863
Mail:timmanniche@icloud.com

Mandag 17:00 – 18:30

Onsdag  17:00 – 18:30

U17-U18 Piger

Lars Hauvre

Mail: l.hauvre@hotmail.com

Jan Johansen

Mail: janogbirgitte6@gmail.com

Carina Licht

Tlf.: 61697002
Mail: cadfl@post.tele.dk

Mandag 18:30 – 20:00

Torsdag 18:30 – 20:00